• Καλώς ήρθατε
    Βλέπετε αυτό το φορουμ σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο φορουμ, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες όπως και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες.

Ο Μέμος Μπεγνής αποκαλύπτει πως έγινε ηθοποιός

Lukas

Administrator
Staff member
Εντάχθηκαν
7 Φεβρουάριος 2020
Συνολικές αναρτήσεις
1.236
Reaction score
0
Σημεία
36
Δικτυακός τόπος
taksidiotis.com
Ο Μέμος Μπεγνής αποκαλύπτει πως έγινε ηθοποιός


Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε ο Μέμος Μπεγνής, στην οποία εξομολογείται και γιατί νιώθει απογοητευμένος.


Ο Μέμος Μπεγνής μίλησε στην εκπομπή «Το ταξίδι της ζωής» και αναφέρθηκε στην καριέρα του και πότε θέλει να αποσυρθεί από το χώρο του θεάματος.

Καταρχάς, ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε πως μπήκε στο θέατρο αλλά και στην τηλεόραση.

«Ήμουν πιανίστας στο φουαγιέ του θεάτρου, με είδε ο Μιχάλης Κακογιάννης και με έβγαλε στο θέατρο. Μετά η Κάτια Δανδουλάκη μου έδωσε έναν ρόλο κι έτσι ξεκίνησε η θεατρική μου πορεία και μετά η τηλεοπτική» είπε χαρακτηριστικά.

Έπειτα, εξέφρασε και την επιθυμία του να αποσυρθεί κάποια στιγμή σε ένα απομονωμένο μέρος.

«Έχω κουραστεί πια από τους ανθρώπους, από την κοινωνία. Δεν μου αρέσει καθόλου ο κόσμος που ζούμε. Οι άνθρωποι έχουν γίνει αδηφάγα όντα. Δεν με χαροποιεί κάτι. Δεν είμαι καταθλιπτικός, απλά είμαι απογοητευμένος πολύ από τη ζωή. Οπότε δεν θα έλεγα ότι έχω όνειρα από εδώ και πέρα γιατί τα όνειρά μου τα έχω κάνει πραγματικότητα, δεν θέλω κάτι άλλο», συμπλήρωσε στη συνέχεια.

Επίσης, ο Μέμος Μπεγνής είπε ότι «θέλω να μπορώ να ζω αξιοπρεπώς, να κάνω κάτι που μου αρέσει πολύ και κάποια στιγμή που παίζει να είναι και πολύ σύντομα, να αποσυρθώ σε ένα πολύ απομονωμένο μέρος γιατί είμαι πολύ μοναχικός άνθρωπος».
 
Μπλουζα